bielizna termiczna

Dobrze dobrany ubiór do ćwiczeń może znacząco wpłynąć na komfort treningu. Jednak warto zadbać o to co nosimy pod spodem- bielizna termiczna. Tkaniny wykorzystane do produkcji takiej bielizny gwarantują dobre odprowadzanie potu.Ciuchy sezonoweJak oszczędzić sobie dużych wydatków na ciuchy sezonowe? Wystarczy wybrać się do najbliższego ciucholandu...Dobrze dobrany ubiór do ćwiczeń może znacząco wpłynąć na komfort treningu. Jednak warto zadbać o to co nosimy pod spodem-
bielizna termiczna
. Tkaniny wykorzystane do produkcji takiej bielizny gwarantują dobre odprowadzanie potu.

Ciuchy sezonowe

Jak oszczędzić sobie dużych wydatków na ciuchy sezonowe? Wystarczy wybrać się do najbliższego ciucholandu i wybierać spośród dostępnego asortymenty. Warto też dowiedzieć się w jakie dni w danym sklepie są dostawy i iść w ten dzień. Wtedy wybór będzie bardzo duży na pewno wybierze się coś dla siebie.

Można też skorzystać z ciucholandów internetowych, które oferują łatwiejsze przeglądanie produktów oraz często też lepsze ceny niż w sklepach stacjonarnych. Tak więc nie trzeba wydawać fortuny, aby się ubrać jesienią czy też wiosną.


Garderoba Polaka

Polska to kraj, gdzie szafa musi mieć naprawdę dużą pojemność. Musimy mieć miejsce na letnie ciuchy: t-shirty, spodenki, sukienki oraz na ciuchy zimowe: płaszcze, kurtki, swetry...Doliczając jeszcze do tego masę garderoby przejściowej na sezon jesienny i wiosenny otrzymujemy sporą liczbę ubrań.

Polacy muszą więc wydać sporo pieniędzy, aby mogli się ubrać odpowiednio do temperatury, a o ciuchach sportowych nie wspominając. Termoaktywne koszulki, kurtki i bielizna- to wszystko pociąga za sobą spore koszty.


Używane i markowe

Marketing w ciuchach markowych to główna przyczyna ich wysokiej ceny, a nie jako mogłoby się wydawać ich jakość. Niestety bywa, że te markowe ciuchy są gorzej wykonane niż ich bazarowe odpowiedniki. Modele, które są sprawdzone można znaleźć np. w ciucholandach. Pomijając oczywisty fakt, że w lumpeksach są po prostu tańsze, a często nie jesteśmy w stanie powiedzieć, że były używane.

Niektórzy nie kupują ciuchów markowych z powodów ideologicznych i moralnych. Co też jest zrozumiałe, ponieważ pracownicy szyjący te ciuchy nie dostają nawet 5% wartości tych ciuchów, co wręcz zniechęca do kupowania ich produktów.


Dodane: 28-10-2015 12:30

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: